Loading...
سورگ » نمونه کارها » طراحی اپلیکیشن » اپلیکیشن باشگاه مشتریان فست کلاب

اپلیکیشن باشگاه مشتریان فست کلاب

نرم افزار باشگاه مشتریان FastClub فست کلاب

نرم افزار باشگاه مشتریان فست کلاب نرم افزاری برای مدیریت مشتریان و ارزیابی فروش و در نهایت منجر به افزایش رضایت مشتریان و فروش میشود. این باشگاه مشتریان دارای پنل تحت وب برای فروشگاه ها یا شرکت های ارائه دهنده خدمات میباشد که خرید های مشتریان در پنل ثبت میشود و تاریخچه مشتریان و خرید هایشان قابل مشاهده است و همچنین امکاناتی مانند سیستم بازاریابی و تعیین پورسانت در ازای خرید مشتری و افرادی که توسط مشتریان معرفی میشود به عنوان هدیه دریافت کنند و به صورت آنلاین از این هدیه ها خرید انجام دهند.
این سیستم دارای سه گروه کاربر که با نام های ادمین کل، مدیر باشگاه های تعریف شده(فروشگاه ها) و کاربران میباشد و ثبت نام کاربر در اولین خرید میتواند ثبت گردد و یا از طریق ارسال عدد به سامانه پیامکی ثبت نام انجام میشود و نام کاربری و رمزعبور در اختیار فرستنده پیامک قرار میگیرد.

امکانات مدیر کل باشگاه مشتریان

مدیر کل این سیستم قادر به تعریف باشگاه ها و مدیریت و ویرایش آنها، مشاهده سفارشات تمامی باشگاه ها و گزارشات پیشرفت همراه با نمودارها، امکان گذاشتن تبلیغ در سراسر سیستم، ارسال نوتیفیکیشن و تنظیمات متعدد که تمامی باشگاه های زیر مجموعه مدیریت میشوند.

امکانات مدیران باشگاه ها یا پنل باشگاه

نمایش گزارشات، مشاهده سفارشات، درج خرید های کاربران یا فرم پیشرفته و نمایش تاریخچه مشتری، درج محصولات به همراه دسته بندی، درج جوایز، گالری تصاویر، اخبار و اطلاعیه ها، لیست و درج شهر ها، ارسال نوتیفیکیشن به کابران، درج نظر سنجی به همراه گزینه های تستی و تشریحی، ویرایش اطلاعات باشگاه از جمله اطلاعات تماس و لوگو و …، تسویه با بازاریاب ها از جمله امکانات مدیر باشگاه در این سیستم میباشد.

کاربران در باشگاه مشتریان

کاربران با نصب اپلیکشین میتوانند اطلاعیه ها و از تخفیف های مجموعه با خبر شوند و با هدیه های دریافتی بعد از هر خرید بتوانند سفارشات خود را ثبت نمایند و تمامی اطلاعاتی که در بخش قبل توضیح دادیم که باشگاه امکان درج را دارد در اپلیشکن قابل مشاهده است و بخش بازاریابی در نرم افزار همراه با چارت و نمودار های متعددی مانند برترین مشتریانی که خرید زیادی داشته اند به همراه نمودار و … نمایش داده میشود که جنبه بصری این بخش بازاریابی را جذاب تر میکند.
مشهد

چه فروشگاه هایی از این باشگاه مشتریان تا کنون استفاده کرده اند؟

فروشگاه ها و مراکز بزرگی مانند هواداران محمدرضانمازی، تولیدی شب تاب، نوآوران اکسین آراد، چاپ نو، سالن زیبایی قصر، خدمات پوست جواهر، فست فود رئیس و … از این باشگاه مشتریان به مدیریت و نظارت جناب دکتر محمدرضا نمازی که بزرگترین مدرس و برگذار کننده همایش های فروش در سراسر ایران هستند استفاده میکنند.

طراحی نرم افزار باشگاه مشتریان میتواند با سیاست های متعددی باشد و پیاده سازی گردد و ممکن شما برای کسب و کار خود نیاز به یک باشگاه مشتریان اختصاصی داشته باشید که امکانات دیگری مانند حضور و غیاب کارکنان هم داشته باشد که میتوان باشگاه مشتریان اختصاصی برای شما طراحی و توسعه داده شود.،

admin

Share on Telegram Share on Facebook Share on Twitter
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

Top projects