Loading...
سورگ » زمان مناسب برای طراحی مجدد اپلیکیشن

زمان مناسب برای طراحی مجدد اپلیکیشن

برنامه های خوب توسط یک تیم قوی تولید و توسعه داده میشوند

زمان مناسب برای طراحی مجدد اپلیکیشن

زمان مناسب برای طراحی مجدد اپلیکیشن و ارائه نسخه جدید برنامه چه موقع است؟

تغییر در طراحی و یا تکنولوژی می‌تواند برنامه‌های کاربردی تلفن همراه را در چشم مشتریان قدیمی کند. به همین دلیل برای دستیابی به سطح بهینه عملکرد برنامه تلفن همراه، لازم است که دوباره طراحی شود. با این حال طراحی ظاهر برنامه یا محیط کاربری اولین چیزی است که کاربر بعد از نصب هر برنامه کاربردی تلفن همراه متوجه آن میشود. “طراحی محیط کاربری برنامه موبایلی شما می‌تواند چشم کاربر را بگیرد، اگر طراحی برنامه کاربردی جذاب نباشد کاربر می‌تواند به دنبال اپلیکیشن ها یا گزینه‌های دیگر باشد.”
 
طیق تحقیقاتی که توسط شرکت سورگ انجام‌شده مواردی که نشان دهنده زمان مناسب و ضروری برای طراحی مجدد اپلیکیشن و ارائه اپدیت برنامه میباشد را درج کرده ایم:

۱) تغییر در سیستم عامل موبایل توسط شرکت سازنده

شرکت های ارائه دهنده سیستم عامل موبایل در هر نسخه از سیستم عامل ویژگی هایی به آن اضافه و یا تغییراتی را ایجاد میکنند که این امر برای برنامه نویسان زیاد خوشایند نیست. بعنوان مثال اپل در نسخه های جدید سستم عامل امکان ورود به اپلیکیشن با تشخیص چهره را اضافه کرده است. اما باید برای برنامه کاربردی شما بررسی شود که آیا نسخه جدید، کارایی برنامه شما را تحت تاثیر قرار داده است و برنامه شما با نسخه جدید سیستم عامل همخوانی دارد؟ آیا از امکانات نسخه جدید این سیستم عامل میتوان برای اپلیکیشن شما استفاده کرد؟

۲) طراحی محیط کاربری منسوخ شده و قدیمی

تا کنون پنجره های ویندوز ۹۵ را دیده اید و آیا با پنجره های ویندوز ۸ یا ۱۰ مقایسه کرده اید؟ بنظر شما پنجره های ویندوز ۹۵ قدیمی و سنتی بنظر نمیرسند؟
اگر از طراحی برنامه شما مدت زیادی گذشته است باید برای طراحی جدید اقدام کنید. لازم نیست که حتما در کاربرد و فعالیت اپلیکیشن هم تغییراتی رو ایجاد کنید اما به شدت توصیه می‌شود که برنامه موبایل خود را از زمان به زمان به روز رسانی کنید.

۳) رابط کاربری پیچیده

گاهی اوقات مشتریان اپلیکیشن امکانات زیادی رو برای برنامه خود طلب میکنند که اغلب بعضی از این امکانات هم اضافی هستن و فقط کاربر را در برنامه سردرگم و همچنین کار با اپلیکیشن را پیچیده میکند. بنابراین بسیاری از sidebars، منوها، toggles و … باعث می‌شود برنامه موبایل شما برای کاربران پیچیده باشد. عصر پنجره‌ها تقریبا تمام شده‌است و زمان آن رسیده که برنامه تلفن همراه خود را تا جای ممکن ساده نگه دارید.
اگر فکر می‌کنید که کار با برنامه شما برای کاربران واقعا پیچیده است، زمان آن است که آن را دوباره طراحی کنید.

۴) ارتقاء اپلیکیشن

همانطور که میدانید برای ارتقاء برنامه نیاز به طراحی مجدد و انتشار نسخه جدید میباشد. این ارتقاء میتواند راه‌اندازی محصول یا خدمات جدید، رفع باگ ها و مشکلات، رفع بازخوردهای منفی کاربران و …. باشد که با انتشار نسخه جدید بتوانید از رقبا پیشی بگیرید و از مخاطبین جدید به اپلیکیشن جذب کنید.

طراحی نسخه جدید اپلیکیشن با همکاری شرکت سورگ

این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای توسعه برنامه‌های کاربردی تلفن همراه در مشهد به بسیاری از کارآفرینان کمک کرده‌است که برنامه‌های خود را مجددا طراحی کنند. ما ابتدا برنامه تلفن همراه موجود شما را ارزیابی می‌کنیم و لیست تغییراتی که لازم است با توجه به توضیحات و نیاز های شما ارائه میدهیم و سپس برنامه‌ای را ایجاد می‌کنیم که واقعا به آن نیاز دارید. ما یک تیم از توسعه دهندگان برنامه تلفن همراه اختصاصی و باتجربه داریم که می توانند با سرعت برنامه شما را مجددا طراحی کرده و کارایی اپلیکیشن شما را به حداکثر برسانند.


admin
Share on Telegram Share on Facebook Share on Twitter
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه